Gāzes katlu uzstādīšana un apkope

Kas ir gāzes katls? Kāds ir tā mērķis?

Gāzes katls ir moderna ierīce, kas ražo siltumenerģiju telpas (objekta) apsildīšanai dažādiem mērķiem, ūdens sildīšanai mājsaimniecībai, sadedzinot gāzveida degvielu. Gāzes katlu gāzveida degviela visbiežāk ir dabasgāze – metāns vai propāna-butāns. Mūsdienās daudzos reģionos dabasgāze ir lētākais degvielas veids.

Neaizmirstiet, ka gāzes (gan dabiskas, gan sašķidrinātas) ir uguns un sprādzienbīstamas.

Turklāt, ja ir traucēta gaisa apmaiņa (nepietiekama ieplūde vai slikta iegrime skurstenī), daļa degšanas produktu var palikt telpā. Tas var izraisīt cilvēku saindēšanos ar oglekļa monoksīdu.

Tāpēc esiet piesardzīgs, izvēloties izpilditāju gāzes katlu uzstādīšanai. AQUAFIX komanda ir īsti profesionāļi savā jomā. Darbu veiksim kvalitatīvi, ar garantiju. Jums nevajadzēs uztraucēties!

AQUAFIX pakalpojumi:

  • Gāzes katlu uzstādīšana
  • Veco katlu nomaiņa uz jaunu
  • Dūmvadu uzstādīšana
  • Nepieciešamo dokumentu sagatavošana.

Kas ir iekļauts “gāzes katla apkopē”?

Šī ir ikgadēja katla visaptveroša pārbaude. Tas ir nepieciešams, lai gāzes katls saglabātu savus tehniskos parametrus, ilgu laiku darbotos pareizi, kā arī izvairītos no siltuma zudumiem.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums. Pieredzējuši AQUAFIX speciālisti labprāt sniegs jums kosultāciju!

AQUAFIX ir jūsu uzticams palīgs gāzes katlu montāžā, uzstādīšanā un apkopē.

Pasūtīt bezmaksas konsultācijas zvanu!

TĀLRUNIS

+371 28853750

E-PASTS

info@aquafix.lv

DARBA LAIKS

09:00 – 18:00

TĀLRUNIS

+371 28853750

E-PASTS

info@aquafix.lv

DARBA LAIKS

09:00 – 18:00