Ūdens guļvadu nomaiņa

Ūdens guļvads ir cauruļvada daļa, kas atrodas pagrabā un ir aprīkota ar noslēgvārstiem, kas nodrošina ūdens piegādi stāvvadiem.

AQUAFIX nodrošina šādus pakalpojumus:

  • Guļvada nomaiņa
  • Guļvada atjaunošana
  • Daudzstāvu ēku ūdensapgādes (ūdens) guļvada nomaiņa
  • Pilna ūdensapgādes sistēmas renovācija
  • Komunikāciju apkope

Sadarbības priekšrocības ar mums:

Mēs saprotam, ka finanšu jautājumi var būt sarežģīti. Tāpēc piedāvājam mūsu klientiem iespēju atlikt maksājumu par veiktajiem darbiem līdz pat 24 mēnešiem, nodrošinot elastību un ērtības finanšu plānošanā.

Izvēloties mūsu firmu, jūs ne tikai saņemat augsta līmeņa darbus ūdensapgādes atjaunošanā, bet arī piedzīvojat rūpīgu pieeju jūsu vajadzībām. Mēs cenšamies padarīt jūsu dzīvojamo platību komfortablāku un drošāku, nodrošinot efektīvu ūdensapgādes sistēmas darbību jūsu daudzdzīvokļu namā.

Daudzdzīvokļu namu ekspluatācijas gaitā neizbēgami rodas problēmas saistībā ar apakšējo ūdensapgādes sistemas stāvokli. Veco caurulju nomainīšanas svarīgums kļūst acīmredzams, ņemot vērā vairākas negatīvas parādības, kas var rasties no komunikāciju novecotības.

Problēmas, kas var rasties:

  • Noplūdes no vecuma dēļ: Laika gaitā vecās caurules piedzīvo nodilumu un novecošanu, kas var izraisīt plaisas un, kā rezultātā, noplūdes. Tas ne tikai rada neērtības iedzīvotājiem, bet arī var izraisīt bojājumus iekšējai apdares darbu.
  • Zems spiediens sakarā ar aizsērēm: Vecās caurules iekšpusē veidojas aizsēres, kas var novest pie spiediena samazināšanās ūdensapgādes sistēmā. Tas rada neapmierinošus ūdens izmantošanas apstākļus un ietekmē dzīvošanas komfortu.
  • Siltuma zudumi karstā ūdens caurulēs: Vecajām karstā ūdens caurulēm bieži sastopami siltuma zudumi, kas palielina izdevumus, uzturot vajadzīgo temperatūru. Tas savukārt veicina liekus enerģijas patēriņus.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs labprāt sniegsim kosultaciju.

AQUAFIX ir jūsu uzticams palīgs stāvvadu nomaiņa.

Pasūtīt bezmaksas konsultācijas zvanu!

TĀLRUNIS

+371 28853750

E-PASTS

info@aquafix.lv

DARBA LAIKS

09:00 – 18:00

TĀLRUNIS

+371 28853750

E-PASTS

info@aquafix.lv

DARBA LAIKS

09:00 – 18:00