Maģistrālā ūdensvada nomaiņa

Maģistrālais ūdensvads nodrošina efektīvu un stabilu ūdens piegādi lielā mērogā, būdams būtiska centrālās ūdensapgādes infrastruktūras sastāvdaļa. Tas ir augsta spiediena caurule, kas pārvadā lielu daudzumu ūdens no avotiem uz patērētājiem visā pilsētā vai apgabalā.

AQUAFIX nodrošina šādus pakalpojumus:

  • Maģistrālā ūdensvada nomaiņa
  • Maģistrālā ūdensvada rakšans drabi
  • Avārijas stāvokļa maģistrālā ūdensvada nomaiņa
  • Saskaņošana ar nepieciešamajām instancēm, piemēram, RŪ, RS, BKS.
  • Ārējo maģistrālā ūdensvada tīklu izbūve

Mūsdienu pasaulē uzturēt ūdensapgādes sistēmu uzticamību un efektivitāti ir galvenais faktors, nodrošinot iedzīvotāju komfortu. Ietvaros infrastruktūras atjaunošanas un uzturēšanas stratēģijas, īpaša uzmanība tiek veltīta ūdensapgādes galveno vadu plānotajai aizvietošanai un remontam vecajos mājokļos.

Ilgstošā darbības laikā caurules ir pakļautas korozijai, un tas noved pie noplūdēm. Turklāt laika gaitā caurules iekšpusē uzkrājas nogulsnes, kas bloķē lūmenu. Ūdens kvalitāte pasliktinās, un daudzums kļūst nepietiekams. Pilnīga ūdens padeves stāvvada nomaiņa būtu adekvāts problēmas risinājums.

Gadījumā, ja maģistrālā ūdensvadu būs jālabo, un pēc speciālista pārbaudes būs skaidrs, ka maģistrālā ūdensvada var salabot – ūdensapgādes maģistrālā ūdensvada tiek atjaunots.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums! Mēs labprāt sniegsim kosultaciju.

AQUAFIX ir jūsu uzticams palīgs stāvvadu nomaiņa.

Pasūtīt bezmaksas konsultācijas zvanu!

TĀLRUNIS

+371 28853750

E-PASTS

info@aquafix.lv

DARBA LAIKS

09:00 – 18:00

TĀLRUNIS

+371 28853750

E-PASTS

info@aquafix.lv

DARBA LAIKS

09:00 – 18:00