Radiatoru uzstādīšana vai nomaiņa

Radiatoru nomaiņa mājā vai dzīvoklī ir nepieciešama, ja Jums ir svarīga telpu apsilde apkures sezonas laikā. Nomainītie kvalitatīvie radiatori nodrošinās visefektīvāku siltumenerģijas apgādi un izmantošanu, jo būs nepieciešams daudz mazāks siltumapgādes apjoms tās pašas telpas apsidei. No tā izrīt arī tas, ka rēķini par siltumapgādi būs ievērojami mazāki un Jūs ietaupīsiet naudu, nezaudējot siltuma līmeni.

Ja Jums ir nepieciešama radiatoru nomaiņa Rīgā vai Rīgas rajonā, kā pirmais solis, Jums būs vajadzīgs radiatoru nomaiņas tehniskais projekts. Pēc Rīgas namapsaimiekotāju prasībām ir nepieciešama radiatoru nomaiņas tehniskā projekta izstrāde un saskaņošana. Tas ir vajadzīgs pārliecībai par radiatoru daudzuma un lieluma atbilstībai telpas lielumam, kur tiek plānots uzstādīt radiatorus.

Radiatoru nomaiņas cenas ir atkarīgas no uzstādāmo radiatoru kvalitātes un to skaita, kā arī no mājas būves tipa un telpu platības.

Lai sākt radiatoru nomaiņu  ir nepieciešams Izstrādāt individualo tehnisko projektu. Kuru jāsaskaņo ar ēkas apsaimniekotāju. Lai pēc saskaņojuma saņemšanas varētu sākt radiatoru nomaiņu, ir nepieciešams veikt apkures sistēmas attiecīgo stāvvadu atslēgšanu un iztukšošanu.

Tērauda radiatori

radiatoru-nomaina-panelu

Lielākais paneļu radiatoru trūkums ir tas, ka tie kalpo mazāk par citiem radiatoru veidiem. Paneļu radiatoru dizaina vairianti nebūs tik mūsdienīgie un elegantie. Paneļu radiatori izskatās ļoti parasti.

Paneļu radiatori ir vislētakie radiatori. No galvenām priekšrocībam var pemīnēt arī to, ka tie ir ļoti kompakti. Paneļu radiatori vienmēr ir pieejami veikalos, tos nekad nevajadzēs gaidīt. Šīs radiatoru veids ir pieejams visos iespējamos izmēros.

Čuguna radiatori

radiatoru-nomaina-cuguna

Salīdzinot ar citiem radiatoriem, čuguna radiatori izmanto vairāk siltumapgādes, lai sasildītu lielāku ūdens apjomu, tātād ir mazāk ekonomiskie. Čuguna radiatori ir smagie. Tas apgrūtina uzstādi un palielina montāžas laiku.

Čuguna radiatori ir kvalitatīvie, gadiem pārbaudītie radiatori. Čuguna radiatoru uzstādīšana derēs tiem, kas vēlās, lai radiators kalpotu ilgāku laiku (50 gadus un vairāk). Čuguna radiatoru izmantošanā nav svarīga ūdens kvalitāte. Šodien ir vesels klāst ar čuguna radiatoru dizaina variantiem, kas izskatīsies mūsdienīgi un eleganti.

Alumīnija radiatori

radiatoru-nomaina-aluminija

Uz alumīnija radiatoriem var ietekmēt metāla karozija. Vēl, no trūkumiem var pieminēt gaisa sablīvējumus, kas var rasties iekšā. Nekas traks te nav, vienkārši vajadzēs laiku pa laikiem tos sablīvējumus izlaist ārā, par ko, protams, ir jāatcerās.

Alumīnija radiatori salīdzinoši ātri apsilda telpas. Šī veida radiatori sver ļoti maz, tātād arī radiatoru uzstāde būs ātrāka. Alumīnija raditori izskatās mūsdienīgi.

Bi-metāla radiatori

radiatoru-nomaina-bimetaliskais

Bi-metāla radiatoriem ir salīdzinoši augstā cena.

Bi-metāla radiatori ir radiatori ar tērauda cauruļu serdi un apvalku no alumīnija. Tā kā tērauds ar ūdeni tiek uzsildīts ļoti ātri un alumīnijs to siltumu spēj efektīvi saglabāt, bi-metāta radiatori ir ļoti ekonomiski. Bi-mētāla radiatoru nomaiņa vai uzstādīšana notiek ātrāk, jo tie vieglāki. Vēl, no priekšrocībām var pieminēt to, ka bi-metāla raditoriem ir pretkaroziju apvalks.

Cauruļu radiatori

radiatoru-nomaina-caurulu

Cauruļu radiatoriem ir salīdzīnoši augsta cena un tie ne vienmēr ir uz vietas veikalos.

Var teikt, ka tērauda cauruļu radiatori ir mūsdienīgs čuguna radiatoru veids. Tie ir kvalitatīvie, kalpo ilgi, labi un ātri apsilda telpas. Cauruļu radiatori ir piedāvāti visdažādakos dizaina variantos. Jūs varēsiet atrast tieši tādu cauruļu radiatoru, kas ideāli iederēs dzīvoklī vai mājā kā atsevišķs interjera elementos.

Gridas radiatori

radiatoru-nomaina-gridas

Kad tiek lietoti grīdas konvektori, vajag atcērēties par to, ka nevar aizsegt grīdu vietā, kur ir uzstādīts radiators. Galvenais grīdas konvektoru trūkums is vietas nepieciešamība uzstādīšanai.

Grīdas konvektoru uzstādīšana domāta tiem, kas vēlās lai mājā vai dzīvoklī būti silti, bet tos radiatorus nevarētū redzēt, jo tie montējas grīdā. Grīdas konvektori ir metāla kārbas ar pretkarozijas apvalku. Tā kā konvektoros tiek izmantota alumīnija spirālveida caurule, tā ātri uzsild auksto gaisu, kas tiek iekšā. Grīdas konvektorus ir vieglāk tīrīt.

Aquafix nodrošinās Jums ātru un kvalitatīvu radiatoru uzstādīšanu vai nomaiņu, balstoties uz
pieredzi un kvalifikāciju jomā. Mēs palīdzēsim Jums ar radiatora izvēli atbilstoši Jūsu
prasībām, ar tehniskā projekta izstrādi un saskaņošanu un, protams, ar radiatora nomaiņu
vai uzstadīšanu.