Silto grīdu ierīkošana

Kas ir siltās grīdas?

Siltās grīdas – ir novatoriska grīdas apsildes sistēma, kas nodrošina telpas gaisa pilnīgu sasilšanu. To plaši izmanto jebkura veida telpās, tostarp privātajā sektorā un vecās daudzstāvu ēkās, kur saskaņā ar primāro projekta dokumentāciju tiek nodrošināta tikai centralizēta vai autonoma ūdens sildīšana.

Kādas priekšrocības?

Viņu ir daudz! Ērtai, vienmērīgai telpas apsildīšanai nav nepieciešams papildu enerģijas patēriņš (jo tas darbojas no tā paša katla ar radiatoriem).

Kāds ir darbības princips?

Siltā grīda nodrošina šo darbības efektu, pateicoties ūdenim, kas cirkulē slēgtā lokā īpašās caurulēs, pakāpeniski atdziestot grīdas cilpās. No galvenā (vienības centrālā kanāla) ūdens nāk ar 80–85 ° C temperatūru.
Siltās grīdas kolektoru skapī (speciāli izstrādāt) karsto dzesēšanas šķidrumu sajauc ar atdzesētu ūdeni, kas atgriežas no sistēmas cilpām.
Karstā un aukstā siltumnesēja sajaukšanai tiek izmantota sūkņu maisīšanas iekārta. Kolektora bloks ar “auksto” un “karsto” slēgvārstu (apvedceļu) rindām kalpo ūdens cirkulācijas izslēgšanai.

Kādas izmaksas siltā grīda ierīkošanai un montāžam?

Siltās grīdas ierīkošanas un montāža izmaksas tiek aprēķinātas individuāli, ņemot vērā jūsu teritoriju un vēlmes. Mēs strādājam ar kvalitatīviem materiāliem un veicam darbu par pieņemamām cenām, ar garantiju.

Pasūtīt bezmaksas konsultācijas zvanu!

TĀLRUNIS

+371 28853750

E-PASTS

info@aquafix.lv

DARBA LAIKS

09:00 – 18:00

TĀLRUNIS

+371 28853750

E-PASTS

info@aquafix.lv

DARBA LAIKS

09:00 – 18:00